Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta i nowi członkowie

15 maja odbyło się III posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Starogard Gdański VI kadencji. W wyniku naboru uzupełniającego w szeregi rady weszło 6 nowych członków.

Obecni na posiedzeniu nowi radni złożyli uroczyste ślubowanie. Ciepłymi słowami w gronie Młodzieżowej Rady Miasta powitała ich Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Barbara Warembier oraz Prezydent Miasta Janusz Stankowiak.
-Niezmiernie miło mi powitać w waszym gronie nowych kandydatów. Serdecznie gratuluję i dziękuję wam za to, że zdecydowaliście się wziąć udział w tej przygodzie. Mam nadzieję, że wykorzystacie swój potencjał, swoje niebanalne myślenie na rzecz Młodzieżowej Rady Miasta Starogardu Gdańskiego. Nam ta rada jest niezwykle potrzebna i potrzebne są wasze nowe pomysły – powiedział prezydent.

Odpowiadając na sygnał prezydenta miasta MRM podjęła inicjatywę zorganizowania konferencji, na której wypracowany zostanie dokument określający działania na rzecz młodzieży w mieście. W tej kwestii  podjęto uchwałę w sprawie przystąpienia do prac nad realizacją zadania o roboczej nazwie: Konferencja „Dla Młodych”.

Obecny skład Młodzieżowej Rady Miasta:

1. Lena Borowska 
2. Martyna Burnicka
3. Alicja Chmielewska 
4. Zuzanna Dobrzyńska 
5. Marcel Dymerski 
6. Wanessa Harasimowicz 
7. Julian Jankowski 
8. Konrad Jastrzemski 
9. Julia Kajut 
10. Amelia Karwatowska 
11. Aleksandra Klein 
12. Zuzanna Knitter 
13. Ann Kwiatkowska 
14. Nikodem Kobierzyński 
15. Maksymilian Marzycki 
16. Róża Raczkowska 
17. Nadia Rogalewska
18. Sara Skórczewska 
19. Maja Solejewska 
20. Aleksandra Szwedowska 
21. Nadia Szymańska
22. Barbara Warembier 
23. Zuzanna Zielińska