Jubileusz Klubu Motocykli Dawnych

20-lecie istnienia świętował 3 kwietnia Klub Motocykli Dawnych. Gratulacje z okazji jubileuszu z życzeniami kolejnych, owocnych lat działalności oraz niegasnącej satysfakcji złożyli członkom klubu prezydent miasta Janusz Stankowiak oraz dyrektor Starogardzkiego Centrum Kultury Ewa Roman.

– Połączyła was wszystkich pasja do starych motocykli i przez te 20 lat zaraziliście nią wielu ludzi, w tym i mnie. Z wielką przyjemnością bywam na Zlotach, które są waszym wspólnym dzieckiem. W tym miejscu chciałbym podziękować dyrektor Ewie Roman, która przyszła do mnie z tym pomysłem. Dałem się przekonać i absolutnie tego nie żałuję, a wręcz przeciwnie jestem dumny. Z roku na rok coraz większa liczba osób przewija się przez to wydarzenie i ma okazję poznać historię motoryzacji, za co jestem wam niezmiernie wdzięczny – powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

Klub Motocykli Dawnych wspólnie z SCK jest organizatorem największego motocyklowego wydarzenia na Pomorzu czyli Zlotu Weteranów Szos Historia na Kołach, który już w lipcu po raz XIV odbędzie się w starogardzkim Stadzie Ogierów. Od 2010 roku impreza integruje nie tylko miłośników starej motoryzacji. Zlot już na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w naszym mieście i każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.