Wyróżnieni w Starogardzkim Korowodzie

Zastępca Prezydenta Miasta Maciej Kalinowski spotkał się 4 lipca z uczestnikami Starogardzkiego Korowodu, którzy zostali wyróżnieni podczas minionych Dni Starogardu Gdańskiego.

Akademia jeździecka Ale jazda, Dzienny Dom „Senior+, Senior Retro z Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz zwycięzcy Korowodu z roku ubiegłego czyli Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański to grupy, które najbardziej zachwyciły jury oryginalnością, inwencją i kreatywnością. Prezydent wręczył upominki i dyplomy, podziękował za udział podkreślając wielkie zaangażowanie różnych grup społecznych oraz pozytywną energię uczestników. Korowód jest ważnym punktem trzydniowego święta Miasta, pokazującym jak wielki potencjał tkwi w jego mieszkańcach.

-Jak sami widzicie z roku na rok uczestników Korowodu jest coraz więcej co nas bardzo cieszy. Dumni jesteśmy z faktu ile pracy w to wkładacie. Mam nadzieję, że wszystkim Państwu Dni Starogardu Gdańskiego się podobały i już dziś zapraszam na obchody w kolejnym roku. Dziękuję wszystkim za uśmiechy, piękne stroje i ogromną pracę, którą włożyliście w to jakże ważne dla nas wszystkich wydarzenie – powiedział Zastępca Prezydenta miasta Maciej Kalinowski.