Ulgi dla Rodzin Wielodzietnych

KartaDuzejRodziny520X372STAROGARDZKA KARTA DUŻEJ RODZINY
ULGI DLA RODZIN WIELODZIETNYCH

Aktualnie rodziny uczestniczące w Programie „Starogardzka Karta Dużej Rodziny” są uprawnione do zniżek i ulg na zajęcia oraz imprezy, gdzie wyłącznym organizatorem są instytucje kultury Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

Muzeum Ziemi Kociewskiej oferuje rodzinom posiadającym Kartę Dużej Rodziny wstęp na podstawie biletów ulgowych za 2,50 zł.

Starogardzkie Centrum Kultury oferuje bilet ulgowy w cenie 10 zł na seanse filmowe w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Sokół”, zniżki dla dzieci uczestniczących w zajęciach: baletowych, tanecznych, plastycznych, teatralnych, (pierwsze dziecko 100% odpłatności, drugie i następne dziecko 50% ulgi).

Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje wstęp bezpłatny na następujące obiekty: ścianka wspinaczkowa 2 razy w miesiącu, korty akrylowe 2 razy w miesiącu, lodowisko – w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 – 11.00 oraz w czasie ferii codziennie od 9.00 – 11.00.

Pływalnia przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Starogardzie Gdańskim oferuje bezpłatne bilety wstępu (raz w miesiącu, w sobotę lub niedzielę).

Ulgi proponowane przez zewnętrznych Partnerów Programu znajdują się pod linkiem: 
partnerzy Karty Dużej Rodziny

Jak załatwić Kartę Dużej Rodziny w Starogardzie Gdańskim: informacja na stronie starogard.pl w artykule Starogardzka Karta Dużej Rodziny

Zapisz