Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! Zapraszamy na „Klimakterium 2”

Druga część popularnej sztuki „Klimakterium” z gwiazdorską obsadą odbędzie się 16 października 2016 r. w kinie „Sokół”. Zaplanowano dwa przedstawienia o godz. 15:00 i 18:30. Bilety w cenie 80 zł będzie można kupić tuż przed spektaklami.

„Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy Pameli, Zosi, Krysi i Maliny – już nie młodych, ale jakże wciąż młodych pań.

Walcząca dalej z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i zaradna pani domu Zosia, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała być, ale… Tego dowiecie się w niedzielę 16 października, przychodząc do kina Sokół na nową sztukę Elżbiety Jodłowskiej „Klimakterium 2”! Zdradzimy tylko, że na scenie pojawi się nowa bohaterka – obdarzona liryczną duszą – Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes.

3-klimakterium

W ciągu 6 lat od premiery „Klimakterium” pokazywane było ponad 1800 razy. To dowód na to, jak niewyczerpanym tematem jest kobieta i jej problemy. W niedzielę zobaczymy znane już „cztery tygrysice w menopauzie”, które podnoszą głowę i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części. Udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Usłyszycie zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach, z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić. Zobaczycie złożone układy choreograficzne, pełne ekspresji i energii, która z pewnością się wam udzieli. Wszystko za sprawą znanych już z „Klimakterium…i już!” aktorek, do grona których dołączą nowe artystki – jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.

1-klimakterium

Mówi się, że ten spektakl to prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna, która sprawia, że nabieramy dystansu do siebie, własnych zranień i lęków.  Bo gdzie spotykają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają tak wiele sobie do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zabawnie. Wszak „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają!

Autor: Elżbieta Jodłowska
Reżyser: Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar
Producent: Tomasz Heller
Obsada (występują zamiennie):
Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska
Malina: Anna Korcz, Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Kozak
Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Panas, Ludmiła Warzecha, Marzena Kipiel–Sztuka
Angela: Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie kina „Sokół”.
Sprzedaż biletów rozpoczynamy od spektaklu na godzinę 15:00
Rezerwacje tel. 58/56-221-03 lub 607-752-124
Rezerwacje grupowe 24h/d codziennie tel. 668-156-310

Bilety dostępne również na portalach:
www.kupbilecik.pl
www.ebilet.pl
www.biletyna.pl
www.agencjadiabel.pl

Zapraszamy 🙂

klimakterium2_plakat

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl