Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz

„Na dnie duszy” to najnowsza powieść Anny Sakowicz. Opowiada o trzech pokoleniach kobiet żyjących w różnych czasach. Według recenzentów to historia pełna niespodziewanych zwrotów akcji, dawnych tajemnic i zaskakujących wyborów. Autorka będzie o niej mówić podczas spotkania z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Bernarda Sychty w poniedziałek 12 marca o godz. 17:00.

Anna Sakowicz to autorka już dobrze znana. Na koncie ma osiem książek, w tym jedną dla dzieci („Leniusiołki”) oraz tzw. trylogię kociewską („Złodziejka marzeń”, „To się da!”, „Już nie uciekam”).

Pani Anna jest absolwentką filologii polskiej, filozofii i edukacji filozoficznej na Uniwersytecie Szczecińskim oraz edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uwielbia wędrówki po meandrach literatury, czarny humor oraz zabawę konwencją literacką. Pochodzi ze Stargardu, obecnie mieszka w Starogardzie Gdańskim. Publikowała artykuły w prasie pedagogicznej. Prowadzi dwa blogi: http://www.kuradomowa.blogujaca.pl oraz http://www.anna-sakowicz.blog.pl. Jeden z jej postów został nagrodzony w konkursie przez Onet.pl i Ambasadę Szwajcarii.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl