STG Summer Festival

Wczytuję mapę...

Data/Czas
31.08.2019
18:00 - 23:30

Lokalizacja
Starogard Gd. - Rynek

Wstęp
wolny

Strona www
https://www.facebook.com/stgsummerfestival


Pożegnamy wakacje w rytmach house i dacehallu
Po rocznej przerwie STG Summer Festival wraca do Starogardu. Czeka nas więc muzyczne zakończenie wakacji. W sobotę 31 sierpnia na Rynku zagrają mistrzowie muzyki klubowej. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

W sobotę 31 sierpnia, o godz. 18.00, na starogardzkim Rynku ruszy trzecia odsłona STG Summer Festival. Na niezwykłą muzyczną podróż zapraszają organizatorzy imprezy: Stg FM, Basement Club i OSiR Starogard. To będzie wielka gratka dla miłośników muzyki klubowej!

– W zeszłym roku z przyczyn od nas niezależnych impreza nie mogła się odbyć, ale obiecywaliśmy, że za rok wrócimy z jeszcze lepszymi pomysłami. Słowa dotrzymaliśmy. Właśnie zakończyliśmy ostatnie rozmowy z artystami i już teraz możemy zapewnić, że po raz kolejny udało nam się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Pożegnajmy wakacje z przytupem, z rękoma uniesionymi ku górze, z muzyką w uszach i pozytywnymi emocjami w głowie i w sercu! Bądźcie tego dnia razem z nami! – zachęcają organizatorzy STG Summer Festival.

Lista wykonawców jest publikowana stopniowo na fanpage’u: https://www.facebook.com/stgsummerfestival.

Sponsorami imprezy są: Doner King Kebab, ZUOK Stary, Lasszprychy.com. STG Summer Festiwal wsparły także Gmina Miejska Starogard Gdański i Miejski Zakład Komunikacji.

STG Summer Festival

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl