Spotkanie z Martą Streng „Miód podrożał” – pomoc dla Bruna

Wczytuję mapę...

Data/Czas
18.11.2016
17:00 - 20:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
WOLNY

Strona www
http://martastreng.blogspot.se/


(…) temat zebrania swoich myśli i uczuć w jedno chodził za mną przez kilka lat, gryząc i szczypiąc.
I tak oto leży przede mną sto osiemdziesiąt stron pełnych ośmiu lat mojego życia. Nie jest to biografia (bynajmniej nie typowa), nie jest to powieść, a najklasyczniejszy zbiór tego, co dla mnie w pewien sposób cenne i drogie. Kawałek mojej historii i wielki odłamek mojego serca. Część z tego na pewno jest już znana tym, którzy śledzą moje blogi od lat. Zebrałam najważniejsze dla mnie teksty i opatrzyłam je bardzo osobistymi fotografiami, co pozwoliło mi zamknąć pewien rozdział w moim życiu. Rozdział, dzięki któremu stałam się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Nie mógł doczekać się lepszego uwieńczenia, niż tą piękną kartonową okładką.

Jak wielu z Was już wie, mam w rodzinie małego bohatera. Komandosa z krwi i kości, który każdego dnia pokazuje nam, jak wiele radości można czerpać z małych, codziennych rzeczy, jak wiele siły i determinacji można mieć w sobie oraz jak wysokie szczyty można dzięki temu zdobywać. Choć ma zaledwie trzy latka, jest niesamowitą inspiracją i pomaga nam więcej widzieć w dzisiejszym zabieganym świecie. Mowa oczywiście o moim bratanku Brunie.
Tych, którzy jeszcze o nim nie słyszeli, koniecznie zapraszam do zapoznania się z jego stroną www.brunostreng.org!
Ta książka powstała również z myślą o nim, w związku z czym wszystkie dochody pochodzące z każdej pojedynczej, sprzedanej sztuki zasilą jego konto w fundacji, aby miał większe możliwości w walce o normalne życie, samodzielność i szczęśliwe jutro. W chwili obecnej, poza ciężką, codzienną rehabilitacją, rozpoczął również terapię eksperymentalną podania komórek macierzystych, co daje nam ogromną nadzieję na przyspieszenie dobrych efektów jego ćwiczeń. Jest to bardzo kosztowna sprawa, dlatego każda najdrobniejsza złotówka jest na wagę złota.

Jak można nabyć książkę?

Cały projekt finansuję samodzielnie, od początku do końca. Również w moich rękach spoczywa dystrybucja książki. Dzięki Funacji OKO-LICE KULTURY udało się doprowadzić projekt do końca oraz dzięki jej wsparciu będziemy mogli dopełnić wszelkich potrzebnych formalności finansowych, dotyczących rozpowszechniania kopii.
W związku z tym, że cel książki jest niecodzienny, a ja nie chcę zarabiać na niej ani złotówki, zainteresowanych kupnem zapraszam do wpłaty minimalnej kwoty 40zł (można oczywiście wpłacić wyższą kwotę, wedle uznania) na konto Fundacji:

Fundacja OKO-LICE KULTURY
Modrzewiowa 5
83-210 Zblewo, Polska

przelewy z Polski:
BS Skórcz O/Zblewo
63 8342 0009 4004 1535 2000 0001

przelewy zagraniczne w Euro:
SGB BANK SA
SWIFT: GBWCPLPP
PL 36 8342 0009 4004 1535 2000 0002

przelewy zagraniczne w pozostałych walutach:
SGB BANK SA
SWIFT: GBWCPLPP
PL 63 8342 0009 4004 1535 2000 0001
z dopiskiem „Dla Bruna”

Po wykonanej transakcji wysyłacie na mojego maila martastreng@gmail.com potwierdzenie zapłaty oraz adres, na który ma być wysłana książka. W tytule również wpiszcie „Dla Bruna”. Odbiór również możliwy w bibliotece na spotkaniu!

Pierwsze egzemplarze zakupione do 15 listopada osobiście podpiszę i wyślę do kupującyh już po 16 listopada!

Spotkanie z Martą Streng "Miód podrożał" - pomoc dla Bruna

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl