Spektakl „Klimakterium 2”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02.04.2017
17:00 - 18:00

Lokalizacja
SCK - sala widowiskowa

Wstęp
80 zł

Strona www
www.sck.art.pl


„Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” na scenie kina „Sokół” 2 kwietnia br. o godzinie 17:00. Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie Kina Sokół.
Rezerwacje tel. 58/56-221-03 lub 607-752-124. Rezerwacje grupowe 24h/d codziennie tel. 668-156-310. Bilety dostępne na portalach: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.agencjadiabel.pl oraz w salonach sieci „EMPIK”.

„Klimakterium i już” to fenomenalna sztuka Elżbiety Jodłowskiej. Sztuka, która odniosła niebywały sukces, została wystawiona prawie 2000 razy na scenach teatralnych w Polsce jak i za granicą. Spektakl jest oklaskiwany wielkimi brawami, bije rekordy popularności. Ta opowieść o czterech kobietach, pełna przezabawnego humoru i tryskająca żartem, po siedmiu latach swej świetności doczekała się kontynuacji. „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” opowiada o dalszych perypetiach naszych bohaterek. Bohaterek z którymi utożsamił się nie jeden widz. Już wkrótce przekonają się Państwo, czy druga część spektaklu tak samo jak i pierwsza powinna być przepisywana na receptę przez lekarzy jako „terapia śmiechem”. Reszta niech zostanie słodką tajemnicą. Do zobaczenia w Teatrze. Autor: Elżbieta Jodłowska Reżyser: Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar Producent: Tomasz Heller Obsada (występują zamiennie): Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska Malina: Anna Korcz, Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Kozak Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Panas, Ludmiła Warzecha, Marzena Kipiel-Sztuka Angela: Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska.

Spektakl "Klimakterium 2"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl