Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza

Wczytuję mapę...

Data/Czas
07.02.2019
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
mbpstarogard.pl


Cześć! Tu Kasia i Maciej Marczewscy. Uwielbiamy zwiedzać Polskę i dzielić się sprawdzonymi pomysłami na wakacyjne wycieczki. Wpisujemy się w obchody Światowego Dnia Kociewia i zapraszamy na naszą prezentację ze sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Kociewiu. Zastanawiasz się czasem gdzie warto pojechać na ferie lub weekend? Co warto zobaczyć na Kociewiu i gdzie szukać pomysłów na wycieczki?

Podpowiemy Ci jeśli tylko przyjdziesz w czwartek 7 lutego 2019 roku o 17:00 na nasze spotkanie w Bibliotece w Starogardzie Gdańskim.
Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – pokażemy jak przez 10 dni podróżowaliśmy po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiemy jak odkrywaliśmy kociewskie atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażemy m.in. jak poznawaliśmy kociewskie tradycje i jak zwiedzaliśmy kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co znaleźliśmy na poddaszach kociewskich kościołów.
Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych od Partnerów z naszych wycieczek po Polsce. Będziemy też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania podróżnicze Klubu Ruszaj w Drogę!
———————————————————————–
Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Polsce i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.
Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk

Kasia i Maciej Marczewscy. Fundacja i Blog Ruszaj w Drogę
———————————————————————–
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie polskiej turystyki. Od 10 lat aktywnie zwiedzają Polskę, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką „Ruszaj w Drogę!” stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub – jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i blog podróżniczy – pozytywny przewodnik po Polsce www.ruszajwdroge.pl.

W 2016 roku po raz pierwszy ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! „Debiutem Roku 2016”.

Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl