Kabaret NOWAKI

Wczytuję mapę...

Data/Czas
22.01.2017
16:00 - 20:00

Lokalizacja
Kino "Sokół"

Wstęp
50 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. A realizowane we współpracy z Krzysztofem Jaroszyńskim widowisko „Królestwo za uśmiech czyli Szekspir z jajami” zwraca uwagę nie tylko na aspekt twórczy artystów, ale także na dobre przygotowanie aktorskie.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.

Kabaret NOWAKI wystąpi 22 stycznia 2017 roku o godz. 16:00 i 19:00 w starogardzkim kinie „Sokół”. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina oraz na stronie kupbilety24.eu. Informacje pod nr tel. 604 136 371.

Kabaret NOWAKI

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl