Spotkajmy się na Jarmarku Świątecznym

Kolorowe kramy pełne drobiazgów i unikatowych ozdób, karuzela wenecka, dobre jedzenie, świetna zabawa i niepowtarzalna atmosfera. Magia świąt oczaruje każdego, kto 5 grudnia przyjdzie na Rynek w Starogardzie Gdańskim. Wszystko rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 17.00.

Jarmark Świąteczny to niepowtarzalna okazja aby poczuć przedświąteczną atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. To też wyjątkowy czas aby poszukać gwiazdkowych drobiazgów, idealnie nadających się na świąteczne prezenty. Na stoiskach znajdziemy regionalne rękodzieło oraz wyroby artystyczne. Każdy będzie mógł spróbować swojskiego jadła i rozgrzać się ciepłym napojem. Spotkanie na starogardzkim Rynku urozmaicą występy artystyczne. Będzie świąteczna karuzela oraz warsztaty dla najmłodszych. Nadleśnictwo Starogard obdaruje mieszkańców choinkami. Gościem specjalnym wydarzenia będzie oczywiście św. Mikołaj. Będziesz mógł nim zostać również i ty, włączając się w zbiórkę charytatywną dla Gosi Samosi.
A o godzinie 16:00 wspólnie z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem rozświetlimy choinkę, która ozdobi nasz Rynek. Będzie kolorowo i wesoło. Dobra zabawa gwarantowana a każdy, kto odwiedzi Świąteczny Jarmark, z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl