Jak skorzystać z pomocy Unii przy uruchamianiu własnego biznesu? Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 25 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zasadami przygotowania biznesplanu na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:
– wprowadzenie do tematyki biznesplanu,
– warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej na przykładzie Urzędu Pracy,
– biznesplan krok po kroku – warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury biznesplanu oraz wniosku o pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
– źródła informacji o Funduszach Europejskich.​

Termin i miejsca spotkań:
Spotkanie odbędzie się w środę 25 października 2017 r., w godz. 10:00-13:00, w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Kościuszki 54 (budynek Centrum Informacji Turystycznej).

Zgłoszenia:
Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy malbork.pife@pomorskie.eu do dnia 24 października 2017 r. lub telefoniczne pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.​

Program warsztatów_biznesplan_25.10.2017

Formularz zgłoszeniowy_25.10.2017

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl