Policjanci zapraszają na debatę społeczną

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „KOCIEWIE” zapraszają na debatę  społeczną pod nazwą „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa i co dalej ?”

27 listopada 2015 roku o godz. 17:00 w siedzibie Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Reymonta 7 w Starogardzie Gdańskim przeprowadzona zostanie  debata społeczna skierowana do mieszkańców osiedli administrowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „KOCIEWIE”. Celem debaty jest  zdiagnozowanie realnych oczekiwań społecznych wobec spraw bezpieczeństwa oraz wspólne wypracowanie rozwiązań problemów uciążliwych dla lokalnej społeczności, które budzą powszechny sprzeciw i wpływają na poczucie bezpieczeństwa. W trakcie spotkania omówione zostaną efekty pracy policjantów w kontekście likwidacji zagrożeń zgłoszonych przez mieszkańców na podobnej debacie, która odbyła się pod koniec 2014 roku.

Będzie to również doskonała okazja do aktualizacji tak zwanej „Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” dla osiedli mieszkaniowych, administrowanych przez S.M. „KOCIEWIE”, która została utworzona w roku 2014 na podstawie wniosków składanych przez uczestników poprzedniej debaty.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w debacie.