Oferta Pracy – Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji STAR-WiK Spółka z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Miejsce pracy: PWiK STAR-WiK Sp. z o.o., ul. Lubichowska 128, 83-200 Starogard Gdański.

Opis stanowiska:

– kompleksowa obsługa klientów i interesantów, w tym przyjmowanie i tworzenie kopii dokumentów niezbędnych do realizacji czynności wynikających z całego zakresu obowiązków Wydziału Obsługi Klienta;
– tworzenie, rejestracja i weryfikowanie prawidłowości stworzonych dokumentów, w tym umów i różnego rodzaju korespondencji wynikających z całego zakresu obowiązków Wydziału Obsługi Klienta;
– kontrola stanów magazynowych, zamawianie materiałów oraz wystawianie dokumentów rozchodowych;
– obsługa poczty elektronicznej, elektronicznego Biura Obsługi Klienta oraz wszelkich programów umożliwiających realizację zadań wynikających z całego zakresu obowiązków Wydziału Obsługi Klienta, w tym tworzenie w systemie nowych odbiorców z całego zakresu działalności Spółki;
– prowadzenie i ewidencja dokumentacji związanej m.in. z realizowanymi działaniami dot. eksploatacji i utrzymania sieci oraz urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych, jak i rozliczaniem odczytów podawanych m.in. bezpośrednio przez Klientów;
– sporządzenie sprawozdań i zestawień dla PWiK STAR-WiK Sp. z o.o. i Głównego Urzędu Statystycznego;
– współpraca z poszczególnymi Wydziałami w PWiK STAR-WiK Sp. z o.o.;

Oczekiwania wobec kandydatów:

– wykształcenie minimum średnie ekonomiczne;
– doświadczenie w pracy na stanowisku Sprzedaży i Obsługi Klienta;
– prawo jazdy kat. B;
– umiejętność pracy w zespole;
– sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność;

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
– pracownicze świadczenia socjalne;
– przyjazną atmosferę pracy.

Kandydaci zainteresowani rekrutacją na powyższe stanowisko proszeni są o składanie CV osobiście, listownie lub przesłanie na adres e-mailowy: sekretariat@star-wik.pl w terminie do 30.11.2022r.

Oferty powinny składać się z CV zawierającego dane określone w Art. 221 §1 Kodeksu pracy oraz własnoręcznie podpisanego Oświadczenia kandydata do pracy w zakresie przetwarzania danych osobowych, stanowiącego Załącznik nr 1 do Zasad przestrzegania RODO w postępowaniu rekrutacyjnym w PWiK STAR-WiK Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim.

Wzór wyżej wymienionego oświadczenia, treść Obowiązku informacyjnego dla kandydatów do pracy w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz zasad przestrzegania RODO w postępowaniu rekrutacyjnym w PWiK STAR-WiK Sp. z o.o. dostępny jest na stronie: www.star-wik.pl w module: „Strefa klienta” w zakładce: „Dokumenty do pobrania”.