Akcja „Mamo, Tato! Napisz list do dziecka”

Jeżeli oczekujesz na narodziny dziecka, weź udział w akcji „Mamo, Tato! Napisz List do dziecka” i napisz list do Maleństwa, które wkrótce się urodzi. Napisz mu o sobie, o bliskich mu osobach, o świecie, który zacznie niedługo poznawać. Opowiedz mu co zmieniło się w Twoim życiu w oczekiwaniu na jego narodziny. Jak przygotowujesz się na jego przyjście na świat. Może list, który napiszesz, przeczytasz kiedyś swojemu dziecku..?

Listy z dołączoną zgodą na publikację można wysyłać w formie tradycyjnej lub elektronicznej (z dopiskiem LIST DO DZIECKA) do 15 maja 2016 r. na adres: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku ul. Wyczółkowskiego 17A 80-147 Gdańsk lub e-mail: biuro@oipip.gda.pl

Szczegóły na temat akcji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/listdodziecka/ http://www.oipip.gda.pl/aktualnosci/10

Na autorów najciekawszych listów czekają atrakcyjne nagrody.
Podsumowanie akcji odbędzie się na uroczystej gali 1 czerwca 2016 r. (w Dzień Dziecka) w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

Organizator akcji: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.
Patronat Honorowy: Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego.
Sponsorzy: Medela, NUK, Pelargos Family Service, Prenatal, Zabawna Medycyna, Polski Bank Komórek Macierzystych S.A., Puls-Medic, Mama i Ja, Lansinoh, Diagnoson, Unia.

Ulotka_druk