Życzenia dla nauczycieli, pracowników oświaty oraz uczniów

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej to dla społeczności szkolnej najważniejsze święto w roku. Prezydent Starogardu Janusz Stankowiak postanowił podziękować za codzienną, niezwykle wymagającą pracę i złożyć z okazji tego święta życzenia.

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Miejskiej Oświaty, Rodzice, Uczniowie,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom dziękuję za trud i poświęcenie, jakie wkładają w niełatwy proces edukacji młodego pokolenia. Państwa cierpliwość, wyrozumiałość, a także wsparcie, jakim otaczacie swoich uczniów zasługują na podziw.

Słowa uznania kieruję również do pracowników administracji oraz obsługi. Wspieracie nauczycieli, przyczyniając się do tworzenia przyjemnych warunków nauczania i nauki.

Dyrektorom starogardzkich szkół oraz przedszkoli kłaniam się nisko za to, że tak sprawnie poradziliście sobie z kierowaniem swoimi placówkami w trudnym i nieprzewidywalnym ubiegłym roku szkolnym. Oby obecny rok był dla wszystkich łaskawszy, a nauka mogła przebiegać w tradycyjny sposób.

Wszystkim pracownikom oświaty w Starogardzie Gdańskim życzę satysfakcji z codziennej pracy, a także radości z przebywania z uczniami i wspólnego kreowania ich przyszłości. Niech niesiona przez Was misja jest prawdziwą pasją oraz największą życiową przygodą.

Rodzicom życzę cierpliwości w przechodzeniu razem ze swoimi pociechami przez czas szkolnej edukacji i odkrywania siebie. Uczniom – codziennie nowego zapału w zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności. Niech czas spędzony w szkole będzie tym, który do końca życia będziecie dobrze wspominać.

Wszystkiego najlepszego!

Prezydent Miasta Starogard Gdański
Janusz Stankowiak

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl