Zrób dyszkę, złap zadyszkę i pomóż

Pozostało tylko kilka dni aby zapisać się na wirtualny bieg charytatywny “Zrób dyszkę, złap zadyszkę”. Nie tylko na Kociewiu, nie tylko w lesie, lecz tam gdzie jesteś !

Biegaj, jeździj na rowerze, wrotkach, wybierz się na spacer razem rodziną i zrób to razem z nami!
Dla hospicjów, pacjentów paliatywnych i ich rodzin, dla personelu medycznego, dla szerzenia dzieła hospicyjnego.
Fundacja Kociewiacy dla hospicjum zapraszaja do I edycji „Zrób dyszkę, złap zadyszkę”, czyli do wirtualnej rekreacji ruchowej!
ZAPISZ SIĘ: https://elektronicznezapisy.pl/event/5011.html lub telefonicznie 575 444 305

Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse do pokonania: 5 oraz 10 km. Każdy indywidualnie wyznacza sobie trasę oraz godzinę startu i zakończenia aktywności. Wybrany przez siebie dystans (5 lub 10 km) można pokonać biegiem, marszem, nordic walking, przejechać na rowerze, rolkach, hulajnodze (nie elektrycznej), wózku inwalidzkim, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni. Uczestnik potwierdza wzięcie udziału w wydarzeniu na podstawie zrzutu ekranu w dowolnej aplikacji rejestrującej trasę aktywności (endomondo, huawei zdrowie, strava itp.). Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data. Zrzuty należy przesłać do niedzieli 6 września 2020 roku do godz. 23:59 na adres bieg@kociewiacydlahospicjum.pl. Jeżeli uczestnik wykona aktywność o dystansie większym niż minimalny, aktywność taka zostanie również zaliczona.

Wpisowe przyjmowane są w formie dobrowolnej darowizny od 25 zł. Dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji Kociewiacy dla hospicjum.
Dopuszczalna jest również forma dla osób starszych w postaci zbierania kilometrów od momentu zapisu do końca września.