Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki

Już w sobotę 13 listopada rozpocznie się nowa edycja Szlachetnej Paczki. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. 

Tego dnia o godzinie 8:00 na stronie https://bit.ly/SZLACHETNAPACZKA_PL opublikowane zostaną historie potrzebujących rodzin z naszego miasta i okolic, którym można pomóc.
Darczyńcą może zostać każdy – wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi, współpracownikami czy przyjaciółmi skompletować Paczkę dla tych, którzy są w potrzebie.

– Rejon Starogard Gdański aktualnie ma zakwalifikowane 40 rodzin z całego powiatu starogardzkiego. Na ten moment odwiedziliśmy prawie 100 rodzin, które zostały zgłoszone do projektu przez osoby prywatne oraz publiczne instytucje – mówi lider szlachetnej paczki w naszym mieście Michał Hinc. – Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. W tym roku nasz rejon obchodzi 10 – lecie Mądrej Pomocy w rejonie Starogard Gdański – dodaje.

Weekend cudów odbędzie się w dniach 11-12 grudnia. To właśnie podczas tych dwóch dni, będziemy obdarowywać prezentami najbardziej potrzebujących w naszym rejonie.
SuperBohaterzy do dzieła! Zachęcamy do obserwowania profilu Szlachetna Paczka na FB.

Szlachetną Paczkę zrobić może każdy. Ty też możesz pomóc – dołącz do Darczyńców Szlachetnej Paczki.

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl