Ze Starogardzką Kartą Dużej Rodziny taniej

Od maja 2016 roku starogardzianie z Kartą Dużej Rodziny  będą mogli taniej wyremontować mieszkanie lub dom i zadbać o swoją kondycję. 5% rabatu na materiały budowlane i wykończeniowe zaoferowała rodzinom wielodzietnym firma Dak –Bud z Pelplina. Z kolei Szkoła Tańca Esta Fiest ze Starogardu właścicielom KDR gwarantuje 10% zniżki na naukę tańca dla dzieci i dorosłych.

Prezydent miasta Janusz Stankowiak podpisał kolejne dwa porozumienia partnerskie z firmami, które 29 kwietnia przystąpiły do programu Starogardzka Karty Dużej Rodziny.

5% taniej na materiały budowlane i wykończeniowe

IMG_3946Firma DAK-BUD z Pelplina zaoferowała właścicielom KDR rabat w wysokości 5% na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, materiały dekoracyjno-wykończeniowe, np. farby, akcesoria malarskie oraz elementy suchej zabudowy, czyli płyty kartonowo-gipsowe, podwieszane sufity i suche podłogi. Tańsze zakupy z KDR starogardzianie będą mogli robić w trzech hurtowniach: w Starogardzie Gdańskim na ul. Kościuszki, w Pelplinie na ul. Mickiewicza oraz w Gniewie na Placu Grunwaldzkim.

 

 

10% taniej na naukę tańcaIMG_4825

Anna Biernat właścicielka Szkoły Tańca Esta Fiesta dodatkowym 10% rabatem na KDR chce zachęcić rodziców i dzieci do korzystania z bogatej oferty zajęć tanecznych. Ulga dotyczy zarówno wejść pojedynczych, jak i karnetów oraz całych kursów tańca. np. przy zakupie trzymiesięcznego kursu jedna osoba będzie mogla zaoszczędzić nawet 15 zł, a przy zakupie karnetu ok. 11 zł. Dorośli mogą zapisywać się na naukę zumby i bokwy oraz na kursy tańca towarzyskiego czy solo latino. Dla dzieci Szkoła pani Anny proponuje zumbę-kids.

 

Obecnie w programie Starogardzka Karta Dużej Rodziny działa dziewięć podmiotów. Nazwy firm i rodzaj ulg znajdziecie na stronie : http://starogard.pl/karta-duzej-rodziny/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych/