Zaproszenie do składania ofert w Miejskiej Bazie Terenów Inwestycyjnych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z Urzędem Miasta w Starogardzie Gdańskim przy tworzeniu Miejskiej Bazy Terenów Inwestycyjnych. Baza będzie umieszczona na stronie internetowej Urzędu Miasta i będzie zawierała aktualne informacje dotyczące terenów usługowych i produkcyjnych wystawionych na sprzedaż i stanowiących własność odpowiednio Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz prywatnych właścicieli.

Utworzenie jednej wspólnej bazy dostępnych terenów inwestycyjnych w Starogardzie Gdańskim ułatwi promowanie regionu wśród potencjalnych inwestorów i będzie korzystne zarówno dla sprzedającego jak i inwestora, który będzie miał możliwość na dokonanie wyboru spośród bogatej oferty. Na wspólnej promocji skorzystają również mieszkańcy, którzy docelowo znajdą pracę u tych, którzy zdecydują się ulokować swój kapitał w naszym mieście.

Zamieszczenie oferty w Miejskiej Bazie Terenów Inwestycyjnych jest bezpłatne. Warunkiem zamieszczenia oferty na stronie internetowej jest wypełnienie Formularza określającego parametry nieruchomości.

Osoby zainteresowane współpracą w tym zakresie prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Inicjatyw Gospodarczych (Pan Tadeusz Błędzki, Pani Agnieszka Gwizdała) tel. 585306135, e-mail: wig@um.starogard.pl.

Pliki do pobrania