Zaproszenie dla wystawców na IV Jarmark Kociewski

Starogardzkie Centrum Kultury – organizator „Dni Starogardu”, zaprasza chętnych wystawców na „IV Jarmark Kociewski” który odbędzie się 1-2 lipca br.

Ideą „Dni Starogardu” jest umożliwienie mieszkańcom miasta oraz powiatu starogardzkiego, zapoznania się z dorobkiem społecznym, kulturalnym i gospodarczym regionu.

Scena i jarmark zlokalizowane będą w centralnym punkcie miasta, jakim bez wątpienia jest Rynek Miejski w Starogardzie Gdańskim.

Podczas Jarmarku Rynek Miejski w całości zostanie wyłączony z ruchu komunikacyjnego. Chętni wystawcy mogą wynająć standardowe, jednorodne i estetyczne wolno stojące kramy wystawiennicze, o powierzchni 6 m2 każdy, w cenie 200 zł netto za cały okres trwania Jarmarku.

Uwaga! Stypendyści Prezydenta Miasta w dziedzinie kultury i regionalni twórcy z Kociewia nie ponoszą opłaty za prezentację swoich dzieł. Szczegółowych informacji udziela Łukasz Rocławski – telefon (58)561 29 45.

Obowiązkiem wystawcy jest obecność na Jarmarku od momentu jego rozpoczęcia, aż do jego zakończenia, bez możliwości demontażu ekspozycji w czasie trwania Jarmarku.

Wypełniony druk karty zgłoszenia, który znajduje się na stronie www.sck.art.pl lub bezpośrednio w SCK, należy wysłać na adres mailowy: organizacjaimprez.sck@gmail.com do 30 czerwca br.

Punkt informacyjny i zgłoszeniowy: Łukasz Rocławski Starogardzkie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II nr 3 w Starogardzie Gdańskim, pokój 209, telefon (58)561 29 45.

Anna Więckiewicz

Wydział Informacji Społecznej anna.wieckiewicz@um.starogard.pl