„STG Fresh”! Zapraszamy na wielkie muzyczne wydarzenie

16 września mamy nie lada wydarzenie dla miłośników muzycznych brzmień. W starogardzkim parku Nowe Oblicze wystąpią m. in. Antony Esca i B.R.O. Koncerty odbędą się w ramach projektu informacyjno-profilaktycznego dotyczącego uzależnień od urządzeń ekranowych pod hasłem „Puść telefon – złap zajawkę”. Zapraszamy młodzież ale i nie tylko na wielką muzyczna ucztę.

Od godziny 18:00 na Scenie Letniej wystąpią finaliści konkursu „Utalentowani”. Gwiazdami wieczoru będą natomiast Antony Esca, który ma na koncie ogromne osiągnięcie. Jego hit Diss na budziki stał się viralem na TikToku. Saportować artystę będą CZARO i PARES.

Następnie na scenie wystąpi B.R.O, warszawski raper i producent muzyczny. Artysta na swoim koncie ma wiele albumów. W 2022 roku wydał singiel „Jeszcze Będzie Pięknie”, który bardzo szybko zyskał popularność, stając się jego największym hitem znanym szerszej publiczności.

Mural w Parku Nowe Oblicze

Dodatkowo w dniach 14-16 września 18 artystów graffiti/street art z całej Polski będzie wspólnie tworzyło mural przy Parku Nowe Oblicze. 16 września prace będą odbywały się już od godziny 10:00.

Nad wydarzeniem „STG Fresh” honorowy patronat sprawuje Janusz Stankowiak Prezydent Miasta Starogard Gdański. Organizatorem jest Starogardzkie Centrum Kultury.

Patronat: Starogard Gdański

Sponsor: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „STARKOM” Sp. z o.o.