Zapraszamy na Świąteczny Jarmark

Kolorowe stragany pełne drobiazgów i gwiazdkowych ozdób, wioska elfów, dobre jedzenie, konkursy, zabawy i dużo świątecznej muzyki. Nie zabraknie też Świętego Mikołaja. To wszystko już 10 grudnia w Starogardzie Gdańskim na placu przed Starogardzkim Centrum Kultury. SCK i Stowarzyszenie „Nasz Starogard” zapraszają na coroczny Jarmark Świąteczny. Zabawa rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 16.00.

Jarmark Świąteczny to niepowtarzalna okazja, aby poszukać unikatowych drobiazgów, idealnie nadających się na gwiazdowe prezenty. Na straganach będzie można kupić m.in. rzęcznie robione bombki, choinki, gwiazdki, serduszka i malowane pudełka oraz całe mnóstwo najróżniejszych cudowności. Ten wyjątkowy czas przedświątecznych zakupów urozmaicą występy artystyczne przedszkolaków i lokalnych zespołów muzycznych. Nie zabraknie świątecznej loterii, mikołajowej fotobudki oraz gier i zabaw dla dzieci, jak malowanie twarzy, wspólne tańce czy balonowy zwierzyniec. Na odwiedziny najmłodszych czekać będzie wioska elfów. Pomocnicy Św. Mikołaja pomogą im zrobić świąteczną kartkę i napisać list do Gwiazdora. Przy okazji każdy będzie mógł spróbować swojskiego jadła i rozgrzać się ciepłym napojem. Oczywiście odważnych zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem i utrwalenie tej wyjątkowej chwili na fotografii.

Będzie kolorowo i wesoło. Każdy, kto odwiedzi nasz Świąteczny Jarmark, z pewnością znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Dobra zabawa gwarantowana!

Serdecznie zapraszamy!

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl