Zapraszamy na muzyczne pożegnanie wakacji

Po rocznej przerwie STG Summer Festival wraca do Starogardu. Czeka nas więc muzyczne zakończenie wakacji. W sobotę 31 sierpnia na Rynku zagrają mistrzowie muzyki klubowej. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

W sobotę 31 sierpnia, o godz. 18.00, na starogardzkim Rynku ruszy trzecia odsłona STG Summer Festival. Na niezwykłą muzyczną podróż zapraszają organizatorzy imprezy: Stg FM, Basement Club i OSiR Starogard. To będzie wielka gratka dla miłośników muzyki klubowej!

– W zeszłym roku z przyczyn od nas niezależnych impreza nie mogła się odbyć, ale obiecywaliśmy, że za rok wrócimy z jeszcze lepszymi pomysłami. Słowa dotrzymaliśmy. Właśnie zakończyliśmy ostatnie rozmowy z artystami i już teraz możemy zapewnić, że po raz kolejny udało nam się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Pożegnajmy wakacje z przytupem, z rękoma uniesionymi ku górze, z muzyką w uszach i pozytywnymi emocjami w głowie i w sercu! Bądźcie tego dnia razem z nami! – zachęcają organizatorzy STG Summer Festival.

Lista wykonawców jest publikowana stopniowo na fanpage’u:  https://www.facebook.com/stgsummerfestival. Na razie znamy 3 z 8 artystów. Czekamy z niecierpliwością na cały Line-Up tegorocznej edycji.

Wystąpią:
DJ NOZ aka eNOZet człowieku to pochodzący z Gdańska jeden z najbardziej charakterystycznych polskich dj’ów klubowych. Ma na swoim koncie legendarne imprezy autorskie i udane występy jako guest dj głównie w Polsce, ale też zagranicą. Poza klubowymi setami, które są jego domeną bardzo chętnie występuje z dużym sukcesem na festiwalach (np.: Open’er Festiwal – Polska, Beats 4 Love – Czechy, ParookaVille – Niemcy).

DJ 69Beats – starogardzianin – jeden z najbardziej wszechstronnych i innowacyjnych Polskich DJ-ów, od 2008 roku aktywnie rozkręcający kluby i festiwale w całej Europie. Zawsze stawia sobie dwa cele – wlać radość w serca innych ludzi oraz pokazać DJ-ing jako unikalną i złożoną formę sztuki. Jako pierwszy i jedyny polski DJ dwukrotnie wywalczył tytuł Mistrza Polski w największych i najbardziej prestiżowych zawodach DJ-skich na świecie – Red Bull 3style, w których co roku mierzą się tysiące DJ-ów z całego globu.

Dziubee Drummer – Dariusz Machowski – instrumentalista perkusyjny. Jego sety okraszone szczyptą magii, energii i smaku zawładną sercem każdego imprezowicza. Dziubee gra na congach, bongosach, djembe, timbalesach oraz na wielu innych instrumentach perkusyjnych, co tworzy potężny brzmieniowo i wizualnie zestaw. Jego celem podczas grania w klubach jak i na event’ach, jest przeniesienie klubowiczów w niesamowity świat połączenia muzyki i mojego live act’u, który sam w sobie jest ciekawym show. Instrumenty perkusyjne na żywo dodają ekspresji, zwracają uwagę słuchaczy i oddają energię dźwięków. Djembe, bongosy, conga, timbalesy to tylko część z jego magicznego perkusyjnego świata. Dziubee zawsze dąży do tego, aby każda z imprez, na której gra, była przepełniona energią. Dba o to, aby jego gra zbierała cały parkiet klubowiczów, pozytywnie nastawionych na dobrą zabawę.

Sponsorami imprezy są: Doner King Kebab, ZUOK Stary, Lasszprychy.com. STG Summer Festiwal wsparły także Gmina Miejska Starogard Gdański i Miejski Zakład Komunikacji.

Aby zachęcić wszystkich do spędzenia sobotniej nocy razem z nami, przypominamy muzyczne spotkanie w klubowych rytmach z 2017 roku.

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl