Zapraszamy na Jarmark Świąteczny

Kolorowe stragany pełne drobiazgów i gwiazdkowych ozdób, Karuzela Wenecka, dobre jedzenie, konkursy, zabawy i dużo świątecznej muzyki. To wszystko już 9 grudnia na Rynku w Starogardzie Gdańskim. Zapraszają Starogardzkie Centrum Kultury i Stowarzyszenie „Nasz Starogard”. Zabawa rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 17.00. Gościem specjalnym będzie oczywiście św. Mikołaj.

Jarmark Świąteczny to niepowtarzalna okazja, aby poszukać unikatowych drobiazgów, idealnie nadających się na gwiazdowe prezenty. To też wyjątkowy czas by poczuć przedświąteczną atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Na straganach będzie można kupić m.in. ręcznie robione bombki, choinki, gwiazdki, serduszka i malowane pudełka oraz całe mnóstwo najróżniejszych cudowności.

Spotkanie na starogardzkim Rynku w niedziele 9 grudnia urozmaicą występy artystyczne przedszkolaków i lokalnych zespołów muzycznych. Nie zabraknie świątecznej karuzeli, mikołajowej fotobudki oraz gier i zabaw dla dzieci. Będą konkursy, malowanie twarzy, modelowanie balonów, a także dekorowanie bombek i pierników. Gościem specjalnym wydarzenia będzie oczywiście św. Mikołaj. Jego pomocnicy pomogą nam zrobić świąteczną kartkę czy napisać list do Gwiazdora. Przy okazji każdy będzie mógł spróbować swojskiego jadła i rozgrzać się ciepłym napojem.

Będzie kolorowo i wesoło. Każdy, kto odwiedzi nasz Świąteczny Jarmark, z pewnością znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Dobra zabawa gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl