Zapraszamy na Jarmark Świąteczny

Magia zbliżających się świąt oczaruje każdego kto 4 grudnia przyjdzie na Rynek w Starogardzie Gdańskim. Kolorowe kramy pełne drobiazgów i unikatowych ozdób, karuzela wenecka, dobre jedzenie, świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera. Starogardzki Jarmark Świąteczny to już tradycja. Rozpocznie się on o godzinie 11.00 i potrwa do 18:00.

Jarmark Świąteczny to niepowtarzalna okazja aby poczuć przedświąteczną atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. To też wyjątkowy czas aby poszukać gwiazdkowych drobiazgów na świąteczne prezenty. Na stoiskach znajdziemy regionalne rękodzieło oraz nietuzinkowe wyroby artystyczne. Każdy będzie mógł spróbować swojskiego jadła i rozgrzać się ciepłym napojem. Spotkanie na starogardzkim Rynku urozmaicą występy artystyczne. Będzie świąteczna karuzela oraz warsztaty dla najmłodszych. Nadleśnictwo Starogard obdaruje mieszkańców choinkami. Gościem specjalnym wydarzenia będzie św. Mikołaj.

Rozświetlenie starogardzkiej choinki

O godzinie 15:30 wspólnie z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem rozświetlimy choinkę, która ozdobi nasz Rynek. Dobra zabawa gwarantowana a każdy, kto odwiedzi Świąteczny Jarmark, z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są Starogardzkie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Nasz Starogard.
Partnerzy: Starogard Gdański, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Fundacja Pokój Muzyczny.