Zapisy na warsztaty szkoleniowe Marcina Dorny w Starogardzie Gdańskim

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Model gry w piłkę nożną – faza atakowania, które odbędą się w dniu 30 kwietnia 2016 roku w Starogardzie Gdańskim.

Zajęcia poprowadzi Marcin Dorna – selekcjoner reprezentacji Polski U-21, absolwent poznańskiej AWF, trener z licencją UEFA Pro. Pracował z grupami młodzieżowymi w UKS GOSIR Dopiewo, Lechu Poznań oraz z reprezentacją młodzieżową Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2008 roku jest zatrudniony w Polskim Związku Piłki Nożnej, prowadził reprezentacje juniorskie, a od 2013 roku sprawuje pieczę nad reprezentacją młodzieżową do lat 21.

Wykład teoretyczny rozpocznie się o godz. 12.00 w Starogardzkim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 3), a pokazowa lekcja treningowa na boisku Włókniarza Starogard Gdański o godz. 14.30 (ul. Harcerska). Zajęcia praktyczne poprzedzi uroczyste otwarcie (z udziałem przedstawicieli władz miasta Starogard Gdański) odnowionego stadionu piłkarskiego, na którym karierę piłkarską rozpoczynał Kazimierz Deyna.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym

Formularz zgłoszeniowy

Wypełniony formularz należy przesłać na adres: a.szwarc@pomorski-zpn.pl

Andrzej Szwarc

Trener Koordynator Pomorskiego ZPN

tel. 665 362 839

Źródło informacji: http://www.pomorski-zpn.pl/aktualnosci/kursy-i-szkolenia-dla-trenerow/marcin-dorna-poprowadzi-warsztaty-szkoleniowe

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl