Zadaj pytanie w debacie „Pieszy – Rowerzysta –Kierowca – wspólna przestrzeń”

19 września Zakłady Farmaceutyczne Polpharma organizują debatę pt.: Pieszy – Rowerzysta – Kierowca – wspólna przestrzeń. Debata ma charakter zamknięty. – Mieszkańcy mogą jednak zadać swoje pytania prelegentom. Wysyłając je na adres: zrownowazony.rozwoj@polpharma.com w terminie do 18 września, po spotkaniu mogą się spodziewać zwrotnego maila z odpowiedzią – zapowiada organizator.

Debata z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbywa się w Starogardzie już po raz drugi. Uczestnicy spotkania będą rozmawiać na temat szacunku na drodze okazywanej sobie nawzajem przez pieszych, kierowców i rowerzystów, bezpieczeństwa oraz udogodnień infrastrukturalnych szczególnie na terenie Starogardu Gdańskiego. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, Urzędu Miasta, Starogardzkiej Rady Rowerowej, Grupy Kolarskiej.

Spotkanie ma charakter zamknięty, ale mieszkańcy, którzy mają własne przemyślenia na ten temat, mogą wysyłać swoje zapytania na adres zrownowazony.rozwoj@polpharma.com w terminie do 18 września. Każdy mieszkaniec, który przyśle pytanie, po spotkaniu otrzyma zwrotnego maila z odpowiedzią. Podczas debaty przedstawione zostaną też pierwsze wnioski z realizacji Programu Systemu Dróg Rowerowych w Starogardzie Gdańskim, o których poinformujemy na naszej stronie.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl