Z okazji Dnia Strażaka

Niemal każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie dla innych. Są gotowi na wiele poświęceń, pełni empatii i odwagi. Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak złożył strażakom najserdeczniejsze życzenia.  

– Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka wszystkim strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym mieście, ale też w ogóle wszystkim strażakom składam serdeczne gratulacje oraz podziękowania za dotychczasowy trud i pracę, jaką wykonują każdego dnia. Jestem niezwykle wdzięczny za odwagę i poświęcenie ofiarowane mieszkańcom naszego miasta. Na dalsze lata służby proszę przyjąć życzenia wytrwałości w wypełnianiu misji niesienia pomocy potrzebującym – w listach skierowanych do starogardzkich strażaków napisał prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Ze względu na pandemię już po raz drugi nie odbywają się w Starogardzie Gdańskim tradycyjne obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka. Mimo to, prezydent miasta przygotował dla strażaków ze starogardzkiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej upominki.

Upominki dla starogardzkich strażaków przygotowane z okazji ich święta.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl