Z Kartą Dużej Rodziny w Medpharmie taniej

Zakład Opieki Zdrowotnej „Medpharma” S.A. przystąpił do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. 4 lutego br. Krzysztof Richert – dyrektor zrządzający Zakładu oraz prokurent Monika Kramek podpisali z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem porozumienie w tej sprawie.

Usługi medyczne z 10% zniżką

KartaDuzejRodziny520X372

Każdy mieszkaniec Starogardu, który ma Kartę Dużej Rodziny, będzie mógł skorzystać z ulg na prywatne świadczenia medyczne, rehabilitacyjne i relaksacyjne. 10% zniżki otrzyma na konsultacje lekarzy specjalistów, diagnostykę laboratoryjną i USG oraz na szczepienie przeciw grypie. Ulga obejmie też świadczenia rehabilitacyjne, na które w mieście trzeba bardzo długo czekać i wielu mieszkańców korzysta z tych usług odpłatnie. Teraz z KDR przy zakupie serii 5 zabiegów starogardzianie otrzymają również 10% upust od ceny danego zabiegu. Dodatkowo z 5% zniżki skorzystają rodziny przy wejściu na basen. Zniżka dotyczy również wszystkich zajęć tam organizowanych i obowiązuje zarówno przy wejściu jednorazowym, jak i przy zakupie karnetu na 10 lub 20 wejść.

Z wymienionych powyżej zniżek mieszkańcy mogą korzystać od 4 lutego 2016 r. w placówkach MEDPHARMY  w Nowej Wsi Rzecznej ul. Leśna 1A oraz w Starogardzie Gdańskim przy Al. Jana Pawła II 5.

Co daje Karta Dużej Rodziny?

Przypominamy, że Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim członkom rodzin wielodzietnych, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 26. roku życia – gdy dziecko uczy się lub studiuje. KDR upoważnia do ulg i zniżek w wielu firmach, sklepach oraz instytucjach kultury i obiektach sportowych na terenie Polski. Pełna lista partnerów Karty Dużej Rodziny znajduje się tutaj: rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.

Ponadto wyłącznie starogardzianie po okazaniu KDR korzystają z ulg lub darmowych wejściówek na wiele imprez i zajęć organizowanych przez jednostki podległe miastu np. mogą bezpłatnie korzystać z lodowiska przy OSiR, ścianki wspinaczkowej, kortów tenisowych czy basenu w PSP 1. Mogą robić zakupy w Carrefourze z 10% rabatem, a ostatnio do Programu przystąpił też Miejski Zakład Komunikacji, który dla posiadaczy KDR wprowadził 50% rabat na zakup biletów miesięcznych. Więcej informacji: starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/

W celu uzyskania Karty należy zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy Al. Jana Pawła II 6 z wypełnionym wnioskiem, który można pobrać ze strony MOPS. www.mops.starogard.pl/joomla/index.php/karta-duzej-rodziny.

Zachęcamy też starogardzkich przedsiębiorców do przystąpienia do Programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”.
Wniosek do pobrania: starogard.pl/partnerstwo-dla-starogardzkich-rodzin-wielodzietnych-1946/