Wykorzystaj szansę na własny biznes

Marzysz o byciu swoim własnym szefem? Masz jakąś pasję, którą chcesz wykorzystać w swojej pracy? Masz mniej niż 30 lat? Z Funduszami Europejskimi Twoje plany mogą stać się rzeczywistością. Podpowiemy z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać i udzielimy wskazówek jak napisać dobry biznesplan. Nie zmarnuj swojej szansy. Zapraszamy 19 lutego 2020 r. o godz. 11:00 do Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim na bezpłatne spotkanie. Przyjdź, a otrzymasz kompleksową wiedzę na temat zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu z Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

– wprowadzenie do Funduszy Europejskich,
– wsparcie na założenie działalności gospodarczej oraz szkolenia zawodowe oraz staże w ramach projektów z poddziałania 1.2.1. PO WER,
– wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy,
– wskazówki dotyczące dobrego biznesplanu,
– preferencyjne pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej,
– źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Zgłoszenia:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy: malbork.pife@pomorskie.eu lub telefonicznie pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

Do pobrania: