Wyjątkowy bal karnawałowy dla najmłodszych

Ponad 100 maluchów uczestniczyło w wielkim balu przebierańców, który zorganizowało Starogardzkie Centrum Kultury. Impreza odbyła się w niedziele 24 stycznia w sali widowiskowej SCK. Przewodził jej Krzysztof Gdaniec z Grupy imprezowej Forty Degrees.

Punktualnie o godz. 15 w sali widowiskowej SCK pojawiły się przepiękne księżniczki, wróżki, czarodziejki, indianie, spajdermeni, rycerze, a nawet wampir i św. Mikołaj. Za sprawą śpiewającego wodzireja Krzysztofa Gdańca uczestnicy od samego progu przenieśli się w zaczarowany świat piratów na wyspę skarbów. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i animacjach, specjalnie na tę okazję przygotowanych. Nie zabrakło też czasu i miejsca na wspólną zabawę z rodzicami i dziadkami.

Wśród przygotowanych atrakcji były konkursy, animacje, taniec przy muzyce przyjaznej dzieciom oraz poczęstunek. Rodzice z uśmiechem na twarzy przyglądali się swoim pociechom, które nawiązały nowe znajomości i świetnie się bawiły w gronie rówieśników. Starannie przygotowane stroje cieszyły oko i rozbudzały fantazję maluchów. To była naprawę wyjątkowa, pełna przygód niedziela i wspaniale spędzony czas w rodzinnej atmosferze.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl