Wydłużony nabór dla uczestników praktyk wakacyjnych

Chętni, którzy nie mogli lub nie zdążyli dołączyć do projektu pn. „Praktyka Wakacyjna w Starogardzie Gdańskim 2017 r.”, który odbędzie się w dniach 22 maja – 8 czerwca będą mieli na to szansę. Nabór na uczestników został wydłużony.

Współczesny człowiek bardzo dużo czasu poświęca na naukę i pracę. W tej sytuacji szuka okazji do wypoczynku od męczącej codzienności. Wakacje to dla wielu młodych dobry czas na regenerację. Jednakże są wśród nich i tacy, którzy swój zapał i ambicję rozwijają cały czas. Potrafią połączyć odpoczynek z pracą. Idealnym rozwiązaniem dla takich osób jest właśnie Praktyka Wakacyjna! Ceń sobie niezależność i satysfakcję. Dołącz do nas już dziś! Wydłużymy właśnie dla Ciebie czas na zgłaszanie aplikacji!

W celu przesłania aplikacji uczestnicy zobowiązani są do zarejestrowania się w serwisie www.praktykawakacyjna.starogard.pl zapoznania się z zasadami projektu, zalogowania się, a tym samym zaakceptowania regulaminu. Następnie uczestnicy przesyłają wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny zgodnie z treścią wybranych ofert praktyk wakacyjnych na adres: praktykawakacyjna@um.starogard.pl 

W ramach projektu Praktyka Wakacyjna kandydat może aplikować na trzy dowolne oferty. Odbyć natomiast może tylko jedną praktykę.

Po zgłoszeniu na kandydatów czeka trzeci etap projektu, który polegać będzie na przeprowadzeniu przez Fundatorów Praktyk rozmów kwalifikacyjnych lub innych form procesu rekrutacji z osobami, które zostały wybrane do udziału w tym etapie. Odbędzie się on w miejscu i czasie wyznaczonym przez poszczególnych fundatorów w porozumieniu z osobą zakwalifikowaną na rozmowę (uczestnikiem). Fundator zobowiązany jest do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych w terminie 9 – 19 czerwiec 2017 r.

O ostatecznym wyborze laureatów Praktykantów decydują pracodawcy.

Listy przyjętych na praktyki ogłoszone zostaną 21 czerwca 2017 r. na stronie internetowej www.praktykawakacyjna.starogard.pl

Bieżące informacje na stornie http://www.praktykawakacyjna.starogard.pl 

Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: praktykawakacyjna@um.starogard.pl z dopiskiem „Praktyka Wakacyjna w Starogardzie Gdańskim 2017 r. – uczestnik” lub pod numerem telefonu +48 58 53 6135.

BO PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!

Zapraszamy!

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl