Wszystkie dzieci grają w tenisa

W ramach promocji tenisa i sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców Akademia Tenisa Marek Murawski 6 września o godz. 17:00 już po raz kolejny organizuje bezpłatne treningi w formie gier i zabaw dla dzieci.

– Jak do tej pory, każdy uczestnik naszych akcji kontynuuje swoją tenisową przygodę, co bardzo nas cieszy! Na zajęcia zapraszamy zarówno dzieci, które mają już za sobą pierwsze tenisowe doświadczenie, jak i te, które nigdy jeszcze nie trzymały rakiety w ręku – powiedział organizator wydarzenia Marek Murawski.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Są one skierowane do dzieci od 4 do 12 roku życia, ale przyjść może też rodzeństwo oraz rodzice. Lekcja potrwa około 60 minut. Każdemu uczestnikowi zapewniony zostanie sprzęt tenisowy w postaci odpowiedniej rakiety i piłek. Dzieci powinny mieć strój i obuwie sportowe. Wszyscy, którzy wezmą udział w treningu otrzymają słodki, regenerujący upominek.

Zapisy oraz wszystkie dodatkowe informacje można kierować do trenera Marka pod numerem telefonu 603 846 856 lub w wiadomości mailowej pod adresem: akademiatenisamm@gmail.com.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. W związku z tym, organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia.