Wirtualne Dni Miasta Starogard Gdański

Tego jeszcze nie było! 27 czerwca zapraszamy Was na pierwsze Wirtualne Dni Starogardu Gdańskiego. Tegoroczne obchody święta naszego miasta pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Postanowiliśmy więc przenieść je do Internetu. Moc atrakcji bez wychodzenia z domu gwarantowana.

Oficjalne otwarcie Wirtualnych Dni Miasta rozpocznie się w sobotę 27 czerwca o godz. 8:30. W programie na żywo „Budzimy Starogard Gdański” przygotowaliśmy dla Was m.in.: gotowanie na ekranie, atrakcje dla seniorów, czy Strefę Smyka. Z Rafałem Kośnikiem porozmawiamy o podróżach. Pobiegniemy też do… Tokio. Spełnimy trochę marzeń. Czekają nas rozmowy z gośćmi, występy artystyczne i wiele innych niespodzianek.

Wieczorem zapraszamy Was na „Największą, wirtualną domówkę #wSTG”. Od 19:00 do 22:30 wystąpi DJ z muzyką na żywo. Nie zabraknie dobrych, muzycznych bitów, konkursów oraz niespodzianek od gwiazd estrady. Będziecie też mogli posłuchać na żywo występu jednego z prowadzących Macieja Smolińskiego, dobrze znanego Wam już z poprzednich Dni Miasta. 

Na Facebooku obserwujcie wydarzenie Wirtualne Dni Starogardu Gdańskiego https://www.facebook.com/events/254760035793988/, którego organizatorami są OSiR Starogard Gdański i Urząd Miasta Starogard Gdański. 

Wirtualne Dni Miasta Starogard Gdański obejrzeć będzie można na miejskim kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCPZ5GMGrf9kA2WCVgs8DZkQ, na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Starogard Gdański na Facebooku https://www.facebook.com/starogard/  oraz na facebookowym profilu Dni Starogardu Gdańskiego https://www.facebook.com/DniStarogarduGdanskiego/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARA30tiGRq2cxUtR6yBFbKlOCm_etpo2Vc0uG7_U4pzhP8mx1FeoBkwSyc80r9x7su8bfZCEcNDoZVo9

Bądźcie z nami podczas transmisji na żywo. Będzie się działo!