Wierzyczanki 2022 – zaproszenie na galę wręczenia nagród

Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak zaprasza na uroczystą galę wręczenia nagród Wierzyczanki 2022.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 27 stycznia o godz. 17:00 w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1.

Od 24 lat Prezydent Miasta wręcza nagrody osobom, instytucjom i firmom, które w minionym roku wyróżniły się szczególnie w dziedzinie kultury, gospodarki i inicjatyw społecznych.

Wieczór uświetni występ Grupy MoCarta. Galę poprowadzi Sławomir Siezieniewski.

Bilety w cenie 1 zł do nabycia w recepcji Starogardzkiego Centrum Kultury lub na stronie: https://sck-bilety.interticket.pl/program/wierzyczanki-2022-grupa-mocarta-8050/42614
Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę… Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.