Wakacyjne czwartki z letnim kinem dla dzieci

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na wakacyjne projekcje kina letniego. Filmy będą wyświetlane w każdy czwartek lipca i sierpnia o godzinie 18:00 w kinie „Sokół”.

Najbliższa projekcja odbędzie się 6 lipca br. Dzieci zobaczą animowaną adaptację ponadczasowej powieści Daniela Defoe pt. „Robinson Crusoe”. Historię najsłynniejszego rozbitka świata opowiedzą zwierzaki, które zamieszkują bezludną wyspę.

Bezludna, nie znaczy pusta. Właśnie na taką wyspę po katastrofie morskiej trafia Robinson Crusoe. Spotkanie człowieka i grupki zwierzaków prowadzi do serii zabawnych nieporozumień. Rozbitek, po wielu przygodach, zaprzyjaźni się jednak z wesołą papugą, zimorodkiem, pangolinem, kameleonem, tapirem, jeżem i kozłem – łakomczuchem. Trzymając się razem, wspólnie stawią czoło bandzie drapieżców, szykujących inwazję na wyspę. Kto wygra? Przyjdziecie do kina „Sokół” w czwartek , 6 lipca o godz. 18.00

Reżyseria: Vincent Kesteloot
W polskiej wersji językowej występują: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kamil Kula, Magdalena Boczarska, Jerzy Kryszak i inni.
Produkcja: Belgia 2016

Repertuar:

6 lipca – „Robinson Crusoe”
13 lipca – „Pinokio”
20 lipca – „Siedmiu Krasnoludków Ratuje Śpiącą Królewnę”
27 lipca – „Mały Książę”
3 sierpnia – „Misiek w Nowym Jorku”
10 sierpnia – „Ostatni Smok Świata”
17 sierpnia – „Mambo, Lula i Piraci”
24 sierpnia – „Fru”

Organizator: Starogardzkie Centrum Kultury

Sponsorzy Kina Letniego z SCK dla dzieci:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH „STARKOM”
POMORSKA SZKOŁA WYŻSZA
RESTAURACJA BROWAR

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl