W Starogardzie z KDR taniej. Kolejny partner proponuje zniżkę

Pościel i ręczniki to rzecz niezbędna w każdym domu. Teraz rodziny wielodzietne, które mają Kartę Dużej Rodziny, mogą je kupić z 10% rabatem. Prezydent Janusz Stankowiak podpisał z właścicielem sklepu internetowego http://hippo-sklep.pl Łukaszem Katrą porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”.

Pościel dziecięca z bajkowych kolekcji z bohaterami filmów Disney’a, kreskówek i komiksów od niemowlaka do nastolatka, koce, kolorowe ręczniki plażowe i kąpielowe dla dzieci, kołdry i poduszki antyalergiczne, narzuty dziecięce to tylko niektóre z wielu akcesoriów niezbędnych do sypialni dziecka. Teraz każdy mieszkaniec Starogardu, który ma Kartę Dużej Rodziny, przy ich zakupie może skorzystać z 10% zniżki w internetowym sklepie http://hippo-sklep.pl. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Hippo” z Kielc to już trzynasty partner, który przystąpił do programu Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny. Zniżka dotyczy wszystkich produktów oferowanych przez sklep.

Co daje Karta Dużej Rodziny?

Program SKDR oparty jest na zasadach ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Przypominamy, że KDR przysługuje wszystkim członkom rodzin wielodzietnych, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 26. roku życia – gdy dziecko uczy się lub studiuje. KDR upoważnia do ulg i zniżek w wielu firmach, sklepach oraz instytucjach kultury i obiektach sportowych na terenie Polski. Oprócz długiej listy partnerów KDR, działających na terenie kraju, w Starogardzie dodatkowo 13 punktów, firm i instytucji oferuje specjalne ulgi dla mieszkańców.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.
Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.