W lutym jak w wakacje. Zmieni się rozkład jazdy autobusów

Od 7 do 27 lutego br. autobusy miejskie będą kursować według wakacyjnego rozkładu jazdy. Wyjątek stanowić będzie linia 27, która jeździć będzie zgodnie z rozkładem jak w dni robocze.

W związku z wprowadzeniem trybu nauki zdalnej dla uczniów szkół podstawowych klas V – VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach działań mających na celu ograniczenie rozszerzania się koronowirusa wywołującego chorobę COVID – 19 oraz ferii zimowych zaplanowanych w okresie 14-27 luty Miejski Zakład Komunikacji zmienia rozkład jazdy autobusów.

Od 7 lutego 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według wakacyjnego rozkładu jazdy. Tylko linia nr 27 jeździć będzie zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni powszednie. Ograniczenie obowiązywać będzie do dnia 27 lutego tj. zakończenia ferii zimowych.

Miejski Zakład Komunikacji przypomina o obowiązujących zasadach bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2, zgodnie z którymi pasażerowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką w pojazdach publicznego transportu zbiorowego.

Szczegółowe informacje www.mzk.starogard.pl lub pod nr tel. 585623001 /dyspozytor/.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl