VI Dobroczynny Bal Prezydencki

To nie był zwykły bal karnawałowy. Dzięki hojności gości Prezydenta Miasta Starogard Gdański podopieczni Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę otrzymają wsparcie w wysokości 21 700 zł zebranych podczas licytacji przeprowadzonych na VI Dobroczynnym Balu Prezydenckim, który odbył się w restauracji Strzelnica.

Wśród podarowanych na licytację przedmiotów znalazły się m. in. pióro z bursztynem przekazane przez gospodarza wieczoru prezydenta Starogardu Janusza Stankowiaka, obrazy autorstwa Magdaleny Haras i Adama Jakuba Harasa przekazane przez Mariusza Popławskiego, obrazy namalowane przez Irenę Zagórską i Józefa Olszynkę, ceramika od Marka Zagórskiego, piłka i koszulka z autografami oraz karnety od SKS Sportowa S.A. Kociewskie Diabły, voucher na rodzinną kolację od restauracji Strzelnica, wina z Winiarni Brzeźno Wielkie przekazane przez Ewę i Roberta Roman, odrestaurowany, zabytkowy zegar z początku XX wieku i rzeźbiony podnóżek przekazany przez: Macieja Mostowego, Mariusza Nierzwickiego, Jerzego Suchomskiego oraz Ramzesa Pawłowskiego.

Do tańca przygrywał zespół muzyczny Silverton.

W tym roku uczestnicy balu wsparli Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, która zajmuje się dziećmi będącymi ofiarami przemocy lub innych przestępstw. Organizatorem VI Dobroczynnego Balu Prezydenckiego było Starogardzkie Centrum Kultury.

Fot. Magdalena Dalecka

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl