UWAGA! Zmiana organizacji ruchu w okolicy ul. Kolejowej i Alei Wojska Polskiego

Od 19 czerwca ulica Kolejowa na odcinku od ulicy Skarszewskiej do Al. Wojska Polskiego będzie zamknięta. Ruch odbywać się będzie Aleją Wojska Polskiego i ulicą Grunwaldzką. Jednocześnie utrudnienia w ruchu komunikacyjnym  mogą wystąpić na odcinku Alei Wojska Polskiego od pomnika Mickiewicza do ulicy Wybickiego.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami przy budowie węzła komunikacyjnego od dnia 19 czerwca br. zmieni się organizacja ruchu na ulicy Kolejowej. Wjazd z ulicy Skarszewskiej na ulicę Kolejową będzie zamknięty. Ulica Kolejowa będzie wyłączona z ruchu na odcinku do Alei Wojska Polskiego. Kierowy jadący od strony ulic: Traugutta i Zielonej w kierunku ulicy Skarszewskiej i odwrotnie będą musieli skorzystać z objazdu Aleją Wojska Polskiego i ulicą Grunwaldzką .

W związku z wprowadzonym objazdem na odcinku Alei Wojska Polskiego od ul. Kolejowej do ul. Grunwaldzkiej piesi będą mogli poruszać się wyłącznie bocznymi alejkami. Środkowa jezdnia będzie przeznaczona tylko dla ruchu pojazdów. W związku z tym na tym odcinku obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.

Jednocześnie z uwagi na rozpoczęcie przebudowy infrastruktury podziemnej Alei Wojska Polskiego utrudnienia w ruchu komunikacyjnym wystąpią na odcinku od pomnika Mickiewicza do ulicy Wybickiego.

 Za utrudnienia przepraszamy i prosimy kierowców oraz pieszych o wyrozumiałość i szczególną ostrożność oraz uwagę!