UWAGA! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i alei Jana Pawła II

W związku z wystąpieniem w obszarze skrzyżowania ulic Kościuszki oraz alei Jana Pawła II  awarii wodociągowej, nastąpiło zapadnięcie części nawierzchni jezdni.

W sobotę 14.01 br. od godzin porannych rozpoczną się prace związane z szukaniem miejsca awarii i dokonaniem koniecznej naprawy. W związku z tym od godzin porannych zostanie tam wyłączona sygnalizacja świetlna i ustawione zostanie tymczasowe oznakowanie.

W pierwszej kolejności prace prowadzone będę na łuku/tzw. pachwinie przejezdnej od strony szkoły muzycznej. Zostanie wyłączona możliwość skrętu w lewo z ul. Kościuszki w Jana Pawła II, a wyjazd z JP II w prawo możliwy będzie poprzez wydzielony pas lewoskrętu.

Prosimy o ostrożność i zachowanie szczególnej uwagi, jeśli ktoś będzie musiał przemieszczać się tymi trasami. Zmiany będą tam wprowadzane dynamicznie uwzględniając to co pracownicy będą musieli wykonać w celu usunięcia awarii.

Jeżeli to możliwe, prosimy o wybieranie innych tras przejazdu do swoich miejsc przeznaczenia. Nie wiadomo czy uda się zdiagnozować od razu dokładne miejsce awarii, więc należy się liczyć się z tym, że ograniczenia ruchu związane z jej usunięciem i naprawą nawierzchni mogą potrwać cały przyszły tydzień.