Uwaga! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na Grunwaldzkiej

Od poniedziałku 11 grudnia skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z Aleją Wojska Polskiego będzie częściowo zamknięte. Ulica Grunwaldzka na odcinku od ulicy Gdańskiej do Alei Wojska Polskiego będzie drogą ślepą. Utrudnienia potrwają przez ok. 7 dni.

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy Alei Wojska Polskiego skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z Aleją będzie częściowo zamknięte. Ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. Gdańskiej do Alei Wojska Polskiego będzie ulicą ślepą. Przejazd od ul. Gdańskiej do ul. Skarszewskiej ulicą Grunwaldzką będzie niemożliwy. Natomiast od strony ul. Skarszewskiej będzie można przejechać ulicą Grunwaldzką i Aleją Wojska Polskiego do ul. Kolejowej.

Utrudnienia w ruch nie powinny potrwać dłużej niż 7 dni. Tyle czasu Wykonawca potrzebuje na przebudowę sieci instalacji podziemnych w okolicy skrzyżowania. Należy się jednak liczyć z tym, że faktyczny termin zakończenia tych prac zależeć będzie od warunków atmosferycznych.  Jeśli warunki będą niesprzyjające, prace mogą się przedłużyć.

Prosimy kierowców o uważną jazdę i o ile to możliwe nie wjeżdżanie na ulicę Grunwaldzką od ul. Gdańskiej z zamiarem dostania się do ulicy Skarszewskiej. Wjazd skutkować będzie koniecznością wycofania auta i może spowodować dodatkowe utrudnienia.

 

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl