Uwaga! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Od 15 czerwca dojazd do części miasta pomiędzy ulicami Spichrzową, Szewską i Kozią będzie utrudniony. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg rozpoczyna ich modernizację w ramach projektu „Rewitalizacja śródmieścia Starogardu Gdańskiego”. Utrudnienia potrwają do końca października br.

Czasowa zmiana organizacji ruchu związana jest z rewitalizacją ulic Spichrzowej, Szewskiej i Koziej w ramach projektu „Rewitalizacja Śródmieścia Starogardu Gdańskiego”. Prace obejmą rozbiórkę starej nawierzchni, prace ziemne, budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, roboty drogowe i oświetlenie. Przeprowadzone zostaną etapowo.

Strefa robót etapu I. Dojazd możliwy ulicą Szewską.

W pierwszym etapie z ruchu tymczasowo wyłączone zostaną ulica Spichrzowa i część ul. Koziej. Dojazd do zlokalizowanych w tej części miasta lokali usługowych i mieszkaniowych będzie możliwy od ul. Szewskiej. Prace na tym odcinku potrwają do końca września br.

W kolejnym etapie z ruchu tymczasowo wyłączona zostanie ul. Szewska i druga część ul. Koziej. Dojazd będzie możliwy od ul. Spichrzowej. Cała inwestycja powinna się zakończyć się do końca października br.

W czasie prac nie będzie można w tym rejonie parkować aut. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Strefa robót etapu II. Dojazd możliwy ulicą Spichrzową

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl