Uwaga! Od 23.01.2023 zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Kanałowej i ul. Hallera

Od dnia 23 stycznia br. w Starogardzie Gdańskim w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Kanałowej i mostu w ciągu ul. Hallera nastąpi zmiana organizacji ruchu.

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Kanałowej i mostu nad Kanałem w ciągu ul. Hallera, od poniedziałku 23 stycznia br.  zamknięty będzie wjazd na Rynek od ul. Hallera, a odcinek ul. Kanałowej pomiędzy ul. Podgórną i Hallera będzie dalej nieprzejezdny.

W związku z powyższym, zmienione zostaną również trasy linii autobusowych. Linia 16 jadąca z Nowej Wsi i 19-stka z Łapiszewa będą wjeżdżały w ul. Hallera, następnie będą zawracać na rondzie przy Poczcie i dalej w kierunku ul. Mickiewicza, ul. Norwida, ul. Tczewską, ul. Sobieskiego, ul. Kościuszki w kierunku swoich starych tras i przystanków.

Linie 12 i 14 jadące w kierunku południowym do centrum nie będą przejeżdżały przez ul. Hallera tylko z ul. Traugutta i ul. Zielonej będą jechały w ul. Norwida i dalej tak samo jak pozostałe w/w linie.

Dodatkowe przystanki zostaną zlokalizowane w zatoce przy pałacu Wiechertów oraz na ul. Sobieskiego przy skrzyżowaniu z ul. Sambora.

ZAŁĄCZNIKI:

orientacja -KanałowaHallera

rys. nr 1 -KanałowaHallera

rys. nr 2 -KościuszkiPaderewskiegoSobieskiego

rys. nr 3-TczewskaOwidzka

rys. nr 4-TczewskaKanałowa

rys. nr 5-TczewskaNorwida

rys. nr 6-DK22NorwidaZielona i DK22Traugutta

rys. nr 7-DK22GdańskaHallera

rys. nr 8-Rondo im. Deyny

rys. nr 9-Tablice F-8 nr 1 i 2

rys. nr 10-Tablice F-8 nr 3 i 4

rys. nr 11-Tablice F-8 nr 5

SKMBT_C22023011315000