Uwaga mieszkańcy okolic Rynku! Miejskie ciepło w Waszych domach

Grupa GPEC we współpracy z Miastem Starogard zaprasza mieszkańców do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Aby otrzymać ofertę, osoby zamieszkałe przy ulicach Kościuszki, Rynek, Podgórna oraz Hallera, powinny zgłosić się jak najszybciej do siedziby GPEC Starogard na ul. Rynek 6.

We wrześniu tego roku miasto planuje rozpocząć przebudowę Rynku, która obejmie m.in. ulice: Gen. J. Hallera (od ul. Kanałowej do Rynku) oraz Podgórną. W planach jest budowa nowej kanalizacji deszczowej oraz nowej nawierzchni ulic. W związku z tym dla mieszkańców Rynku i okolic pojawia się niepowtarzalna szansa na przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej Grupy GPEC, która też będzie odnawiana.

– Dzięki przyłączeniu do miejskiej sieci ciepłowniczej mieszkańcy poprawią swój komfort życia, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej siedziby na ul. Rynek 6 – mówi Paulina Kinal, Menedżer ds. Klientów w Grupie GPEC.

– Przyłączenie budynków zlokalizowanych na Rynku do miejskiej sieci ciepłowniczej ograniczy też wydzielanie zanieczyszczeń z kominów mieszkalnych. Będziemy oddychać czystszym powietrzem – dodaje Tadeusz Błędzki – Naczelnik Wydziału Inicjatyw Gospodarczych

Warto podkreślić, że w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi dla osób, które chcą zwiększyć komfort cieplny przełom roku 2015 i 2016 to ostatni dzwonek na złożenie zapytania o przyłączenie.
Mieszkańcy, którzy są zainteresowani przyłączeniem do miejskiej sieci ciepłowniczej mogą zgłosić się bezpośrednio do siedziby Grupy GPEC w Starogardzie na ul. Rynek 6 lub zadzwonić pod numer tel. 58 562 39 30.

Ważne!!!
Zakres terytorialny przyłączenia jest ograniczony, dlatego o złożenie oferty powinny starać się tylko mieszkańcy ulic:
• Kościuszki
• Rynek: 12-25, 31, 32, 35, 37, 38, 3, 4, 7, 8,9
• Podgórna: 2,3,4,5
• Hallera: od 4-10
• Chojnicka

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl