Tymczasowe zmiany w ruchu drogowym w niedzielę 30 października

W niedzielę 30 października ulica Kościuszki na odcinku od skrzyżowania z ulicą Paderewskiego do skrzyżowania z ulicą Pelplińską będzie tymczasowo wyłączony z ruchu drogowego. Utrudnienia wynikają z konieczności ułożenia na zamkniętym fragmencie ulicy masy bitumicznej. Roboty zależą od pogody. W przypadku deszczu droga nie będzie zamknięta, a wykonawca ustali nowy termin robót.

Wydział Techniczno-Inwestycyjny Urzędu Miasta Starogard Gdański działający w imieniu prezydenta miasta jako zarządcy dróg publicznych informuje, że w dniu 30.10.2016r firma Skanska zaplanowała ułożenie ostatecznej warstwy ścieralnej na odcinku ul. Kościuszki od ul. Paderewskiego do ul. Pelplińskiej oraz na części ul. Sobieskiego. W związku z powyższym w/wym. odcinek zostanie wyłączony z ruchu zgodnie z załączoną mapą. Na Rynek będzie można wjechać tylko od strony ronda z ul. Lubichowskiej i Alei Jana Pawła II.

30-10-ukladanie-masy

Roboty budowlane uzależnione są od pogody. Wymagają korzystnych warunków atmosferycznych. Jeżeli pojawi się deszcz prace zostaną wstrzymane i przełożone na inny termin.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.