Tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym w niedzielę

W niedzielę 2 października odcinek ulicy Kościuszki od ronda z ulicą Lubichowską do skrzyżowania z ulicą Paderewskiego będzie tymczasowo wyłączony z ruchu drogowego. Utrudnienia wynikają z konieczności ułożenia na zamkniętym fragmencie ul. Kościuszki masy bitumicznej. Roboty zależą od pogody. W przypadku deszczu droga nie będzie zamknięta a wykonawca ustali nowy termin robót.

Wydział Techniczno-Inwestycyjny Urzędu Miasta Starogard Gdański, w imieniu prezydenta miasta, jako zarządcy gminnych dróg publicznych, informuje, że w dniu 02.10.2016r firma Skanska zaplanowała układanie masy bitumicznej na wyremontowanym odcinku ul. Kościuszki. W związku z tym w niedzielę ulica Kościuszki będzie nieprzejezdna od ronda z ul. Lubichowską do ul. Paderewskiego. Z ruchu wyłączony będzie zarówno wjazd na ul. Kościuszki od Alei Jana Pawła II przy Kinie Sokół jaki i wjazd na Rynek ulicą Paderewskiego przy Sądzie Rejonowym.

zamkniecie-02-10-ukladanie-masy

Roboty budowlane uzależnione są od pogody. Wymagają korzystnych warunków atmosferycznych. Jeżeli pojawi się deszcz prace zostaną wstrzymane i przełożone na inny termin.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.