Tymczasowe utrudnienia w ruchu

Wydział Techniczno-Inwestycyjny informuje, że w dniach 3-4 kwietnia br. skrzyżowanie ul. Kanałowa z ul. Podgórną na wylocie z Rynku zostanie zamknięte. W związku z tym, prosi mieszkańców o korzystanie z objazdu ul. Sobieskiego.  Tymczasowe utrudnienia w ruchu związane są z wykonaniem bitumicznej nawierzchni ścieralnej w ciągu ul. Kanałowej.

Przebudowa ulic i mostów w okolicy Młynów wchodzi w ostatnią fazę realizacji. W dniach 3 i 4 kwietnia firma PBD przystąpi do wyłożenia ostatniej warstwy ścieralnej na ul. Kanałowej. Z tej przyczyny skrzyżowanie ulicy Podgórnej z ul. Kanałową zostanie tymczasiowo zamknięte.  W tych dniach nie będzie można przejechać przez Rynek. Obowiązywać będzie objazd ul. Sobieskiego. 

Dodatkowo WTI informuje, że w tym samym czasie zaplanowano prace związane z docelowym odtworzeniem nawierzchni (w miejscu naprawy awarii wodociągowej) na fragmencie skrzyżowania Alei Jana Pawła II i Kościuszki. Na czas prowadzonych prac, na skrzyżowaniu wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna.

Jeśli to możliwe to prosimy o wybieranie alternatywnych tras przejazdu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.